Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Zmiany obowiązują od 27.04.2026.
Korzystanie ze Sklepu Internetowego lub Konta po tym terminie oznacza akceptację wprowadzonych zmian.
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Kapsułki ceramidowe z retinolem, przeznaczone do pielęgnacji cery dojrzałej z widocznymi oznakami starzenia. Kuracja kapsułkami to także idealny wybór dla skór poszarzałych, z przebarwieniami oraz z widoczną utratą blasku.
Kapsułki skutecznie i intensywnie zwalczają oznaki starzenia dzięki zawartości retinolu, który stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, dzięki czemu wygładza skórę oraz poprawia jej jędrność. Kapsułki zawierają także ceramidy, które działają regenerująco oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry.
Po zastosowaniu Selvert Thermal Global Anti-Ageing Ceramide Capsules skóra odzyskuje młodszy wygląd.
Costa Brava 30
08030 Barcelona ES
sescudero@selvert.com
Kapsułki aplikować wieczorem, na oczyszczoną skórę.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Kapsułkowany retinol, olej jojoba, olej z oliwek.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Oceniam próbkę otrzymaną do zamówienia. Produkt na raz - 1 kapsułka. Bardzo higieniczna forma, świetnie się aplikuje. Trzeba jednak należy uważać przy otwieraniu gdyż zbyt energiczne pociągnięcie powoduje utratę produktu.
Trudno ocenić na podstawie próbki, jedno pewne, aplikacja bardzo korzystna i kiedyś skuszę się na pełna kurację, bo marka Selvert jest dla mnie sama w sobie wiarygodna.
Te kapsułki do twarzy są świetnym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z poszarzałą cerą, przebarwieniami i utratą blasku. Pomagają w produkcji kolagenu, regenerują skórę . Dzięki regularnemu stosowaniu, skóra staje się bardziej jednolita i wygładzona.
Produkt oceniam na podstawie próbki, więc nie nawiążę do oczekiwanego efektu. Aplikacja bardzo higieniczna-nie moczymy palców w kremie a wyciskamy zawartość ampułki na skórę. Produkt nie nabłyszcza skóry, daje satynowe wykończenie , przyjemnie pachnie. Jak na kosmetyk z retinolem Jest delikatny, nie ma efektu piekącej skóry.
Ta marka i jej produkty to absolutny sztos, choć ceny mogą odstręczać. Produkt spełnia oczekiwania i obietnice producenta. Po zastosowaniu na noc wraz z kremem przeciwstarzeniowym z "fioletowego" zestawu marki rano cera jak po zabiegu kosmetycznym. Bajka.
Kapsułki stosuję ponad dwa miesiące, co 2-3 dni na noc. Bardzo przyjemne w użyciu, szybko widoczny efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry. Nie powodują widocznego złuszczania i podrażnień.
Użyłam na razie 10 kapsułek stopniowo na noc - zaczęłam od przerw 4-5 dniowych ponieważ mam 41 lat i to moja pierwsza próba podejścia do retinolu. W ciągu dnia stosowałam krem z mocnym filtrem (50 SPF) by ochronić twarz. Planuję dojść do 3 dni odstępu między kapsułkami. Same kapsułki są banalnie proste w obsłudze, preparat da się wycisnąć w całości. Zauważyłam większe napięcie skóry i gładkość. Polecam!
Wystawiam ocenę po użyciu 5 kapsułek w odstępie co 2 dni na noc - bardzo praktyczne w uŻyciu, można bez problemu wycisnąć całość preparatu na skórę bezpośrednio bez dotykania go palcami. Preparat ładnie pachnie, ale nie intensywnie. Tekstura nie jest lepiąca, rozprowadza się gładko i wchłania. Ja na kapsułkę stosowałam jeszcze krem na noc.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.