ZAWARTOŚĆ KOSZYKA (0) |
||||
ZAWARTOŚĆ SCHOWKA ( 0 ) |
||||
Produkt
wycofany z oferty.
Zobacz zamiennik
Squeeze An Orange And Make It At Glove Olejek 2w1 do demakijażu i masażu twarzy z pomarańczą. Wielofunkcyjny, lekki olejek idealny do demakijażu, a także masażu twarzy. Rekomendowany szczególnie dla cery mieszanej i tłustej, ale także wrażliwej. W kompozycji znajduje się 99% składników pochodzenia naturalnego, są to wysokiej jakości oleje: winogronowy, sezamowy, jojoba, arganowy, a także źródło witaminy C jakim jest ekstrakt z owoców aceroli. Olejek jest niekomedogenny, doskonale oczyszcza skórę, odżywiając ją i regenerując. Formuła anti-aging, AvenaPlex stymuluje produkcję kolagenu w skórze. Olejek kkorzystnie wpływa na stan hydrolipidowej bariery skóry, reguluje również wydzielanie sebum oraz opóźnia proces fotostarzenia. Kawałki pomarańczy zatopione w olejku nie tylko sprawiają, ze wygląda on luksusowo, ale również nadają mu cudowny, energetyzujący zapach, dzięki czemu demakijaż lub masaż twarzy są niezwykle przyjemne. Skóra jest rozświetlona, wygładzona oraz odżywiona.
- każdy typ cery
- cera mieszana i tłusta
- skóra wrażliwa
- demakijaż
- odmładzający masaż twarzy
Olejek można stosować na kilka sposobów:
1. DEMAKIJAŻ
- Olejek rozprowadzić w dłoniach i równomiernie rozmasować na zwilżonej skórze twarzy zaczynając od wykonania demakijażu oczu. Załączony do zestawu ręcznik MAKE IT WITH gLOVE namoczyć w ciepłej wodzie i usunąć rozpuszczony makijaż oraz olejek ze skóry twarzy.
lub
-Na zwilżone dłonie nałożyć niewielką ilośc olejku i równomiernie rozetrzeć otrzymując delikatne mleczko. Nałożyć na skórę i wykonać demakijaż. Olejek zmyć obficie wodą lub za pomocą namoczonego ręcznika MAKE IT WITH gLOVE
2. MASAŻ
Na uprzednio oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy nałożyć niewielką ilość olejku i wykonać masaż skóry twarzy. Olejek można usunąć za pomocą ręcznika MAKE IT WITH gLOVE lub obficie spłukać wodą.
AvenaPLex (anti-aging formuła), Olej winogronowy, Olej sezamowy, Olej jojoba.
Marka: Veoli Botanica
Kategorie: Demakijaż , Masaż , Oczyszczanie Twarzy
Dla kogo: Kobieta , Kobieta w ciąży i mama karmiąca
Typ skóry: Dojrzała , Mieszana , Naczyniowa , Normalna , Sucha , Tłusta , Wrażliwa
Część ciała: Twarz
Rodzaj: Olej/olejek
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu . Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. dowiedz się więcej
Byłam sceptyczna w stosunku do produktu, gdyż to olejek i wiele cer znosi źle olejowanie. Niemniej ma świetny zapach, dobra konsystencję (po rozsmarowaniu na dłoniach zamienia się w delikatne mleczko), można go zmywać ciepłym ręcznikiem (w zestawie, jak poleca producent). Ja po nim jeszcze myję twarz żelem, by usunąć nadmiar oleju, ale zmywa świetnie makijaż oczu, bez podrażnień.
Cudowny olejek do demakijażu o niesamowitym zapachu. Mam wrażliwą skórę i sprawdza się doskonale. Jest bardzo wydajny, początkowo wahałam się z zakupem z uwagi na cenę vs pojemność ale jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię kolejne opakowanie.
Bardzo dobry olejek, zmywa makijaż bez problemu. Przyznam, że jestem jego fanką ze względu za zapach słodkiej pomarańczy, który uwielbiam.
Olejek jest super w stosowaniu. Zapach obłędny. Skóra oczyszczona. Minus jedynie za cenę. Jest za wysoka.
Ciekawy produkt do oczyszczania i masażu twarzy i dekoltu. Bardzo przyjemny zapach koi zmysły. Skóra jest dobrze oczyszczona, aksamitna w dotyku.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Veoli Botanica to polska marka powstała z zamiłowania do naturalnej pielęgnacji. Kompozycja ekstraktów roślinnych oraz naturalnych olejów pozwala wzmocnić naturalne funkcje skóry oraz zapobiec podrażnieniom oraz uszkodzeniom. Aksamitne konsystencje oraz delikatne zapachy wynikają z naturalnych składników ukrytych w formułach kosmetyków Veoli Botanica. Naturalne składy Veoli Botanica są pozbawione alergenów oraz szkodliwych składników. Średnia zawartość składników naturalnych w produktach Veoli Botanica to 95%! Wszystkie kosmetyki są wegańskie i wegetariańskie oraz są produkowane z poszanowaniem praw zwierząt. Świadczą o tym liczne certyfikaty takie jak Cruelty Free and Vegan przyznawany przez międzynarodową organizację PETA.