Piękna, zdrowa skóra - co wyróżnia kosmetyki Hydropeptide?

8 PAŹDZIERNIKA 2019 1650 WYŚWIETLEŃ

HydroPeptide to luksusowa marka dermokosmetyczna stworzona przez zespół genetyków ze Stanów Zjednoczonych. Produkty tej marki poprzez zastosowanie epigenetyki, jako metody do uzyskania pięknej, zdrowej skóry zrewolucjonizowały współczesną kosmetologię.

Czym jest epigenetyka?

To dziedzina nauki zajmująca się badaniem ekspresji genów. To właśnie one mają wpływ na to jak wygląda nasza skóra i w jakim tempie się starzejemy. Jak zatem wykorzystać ten potencjał we współczesnej kosmetyce? Możemy wpływać na ekspresję genów aktywując te, które stymulują komórki do zdrowego rozwoju i naprawy, a dezaktywować z kolei te geny, które działają niekorzystnie. Epigenetyka znajduje zastosowanie jako metoda kontrolująca geny wpływające na funkcjonowanie komórek skóry, przyczyniając się do opóźnienia procesów starzenia.

Zespół HydroPeptide tworzy formuły produktów opierające się na niezwykle aktywnej mocy peptydów. Zostały one opracowane tak, aby penetrowały naszą skórę nie zakłócając jej naturalnych mechanizmów. W ten sposób wysyłają one sygnał do komórek inicjując ich działanie. Sprawia, to iż skóra staje się bardziej napięta, gładka i pozbawiona zmarszczek.

Kosmetyki Hydropeptide opracowywane są w oparciu o najnowocześniejsze standardy i badania kliniczne. Poza ogromną ilością peptydów formuły zawierają także starannie wyselekcjonowane składniki aktywne, o udowodnionej skuteczności jak np. antyoksydanty, roślinne komórki macierzyste czy kwas hialuronowy.

Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Anti-Aging Power Serum

Intensywne serum liftingujące zmarszczki

Serum jest rekomendowane dla każdego typu z skóry z widocznymi zmarszczkami i brakiem jędrności. Opiera swoje działanie na trzech unikatowych peptydach, powodujących relaksację mięśni mimicznych a tym samym rozluźnienie zmarszczek. Ponadto zastosowano w preparacie również peptydy stymulujące syntezę kolagenu oraz antyoksydanty wymiatające wolne rodniki. Taka synergia składników powoduje, iż serum niezwykle skutecznie poprawia jędrność i spoistość skóry, ale także niweluje z jej powierzchni widoczne zmarszczki i bruzdy. Dodatkowo nawilża skórę oraz zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska.

Anti Aging Power Serum 599,00 zł Hydropeptide Anti Aging Power Serum Intensywne serum liftingujące zmarszczki 30 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

LumaPro-C Face Serum

Rozjaśniający skórę korektor pigmentu

Rewolucyjny kosmetyk odmładzający i ujednolicający koloryt skóry. Rekomendowany jest dla skór objętych problemem fotostarzenia, przebarwień, nierównomiernego kolorytu skóry. Opiera swoje działanie na peptydzie DermalRX® SRC o działaniu złuszczającym, stosowanym do resurfacingu skóry. Ponadto zastosowano w serum lipofilową formę witaminy C w postaci tetraizopalmitynianu askorbylu, co sprawia, iż doskonale penetruje ona w głąb skóry zachowując przy tym pełną stabilność. W produkcie zastosowano także probiotyk Brightenyl®, który reguluje syntezę melaniny i zapobiega stanom zapalnym oraz bogactwo antyoksydantów wymiatających wolne rodniki tlenowe przyczyniające się do przedwczesnego starzenia skóry. Połączenie tych wszystkich składników powoduje, iż skóra zyskuje jednolity koloryt, niezwykły blask i promienisty wygląd.

LumaPro-C Face Serum 599,00 zł Hydropeptide LumaPro-C Face Serum Rozjaśniający skórę korektor pigmentu 30 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Nimni Face Cream

Krem z kompleksem kolagenowym Nimni

Technologia tego kremu opiera się na rewolucyjnych badaniach opracowanych przez założyciela marki Hydropeptide. Dotyczą one wpływu systematycznego uwalniania retinolu na skuteczność odmładzania skóry. Krem rekomendowany jest dla każdego typu skóry z widocznymi oznakami starzenia oraz zalecany jest zapobiegawczo dla osób narażonych na ciągły wpływ niekorzystnych czynników przyspieszających starzenie. Nimni Face Cream stymuluje syntezę kolagenu poprzez zastosowanie opatentowanego kompleksu aminokwasów, zawiera także kompleks peptydów napinających skórę oraz antyoksydanty, dzięki czemu nadaje skórze blasku i promienistego wyglądu. Zaleca się aplikację kremu na noc, początkowo 2 razy w tygodniu, kolejno zwiększając jego częstotliwość. Krem spektakularnie odmładza nawet najbardziej wymagającą skórę.

Nimni Face Cream 469,00 zł Hydropeptide Nimni Face Cream Krem z kompleksem kolagenowym Nimni 15 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Eye Authority Eye Cream

Preparat do eliminacji cieni pod oczami i kurzych łapek

Multifunkcyjny krem przeznaczony do korekcji okolicy oczu. Za sprawą unikalnych składników aktywnych jak np. kompleks peptydów przywraca jędrność i napięcie skóry oraz eliminuje linie mimiczne. Ogranicza widoczność cieni pod oczami oraz niweluje obrzęki. Zawiera w swoim składzie także proszek perłowy dzięki czemu rozświetla okolicę oka sprawiając, iż spojrzenie nabiera wyrazistego, młodzieńczego wyglądu.

Eye Authority Eye Cream 319,00 zł Hydropeptide Eye Authority Eye Cream Na sińce, obrzęki i drobne zmarszczki 15 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Hydropeptide oferuje linie pielęgnacyjne odpowiadające na sprecyzowane problemy skóry takie jak: przebarwienia, trądzik, brak jędrności czy suchość i nadwrażliwość skóry - przy jednoczesnym silnym działaniu anti-aging. Wyspecjalizowane peptydy zastosowane w produktach marki w widoczny sposób poprawiają wygląd, komfort i kondycję skóry. A czy Wy stosujecie peptydy w pielęgnacji skóry?

Katarzyna Jaworska

KatarzynaJaworska

Komentarze
1 komentarz

Fajnie, że macie tę markę w ofercie! Stosowałam już to serum z witaminą C i polecam :)

Produkty wymienione we wpisie
Poniżej znajduje się lista produktów z naszego sklepu, kliknij w produkt aby dowiedzieć się więcej
Zobacz również
Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi
Nasz Instagram
Nasze konto obserwuje już 34600 osób. Dołącz do nas
Chcesz z nami zostać?
Chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami? Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach.
Dodatkowo po zapisie otrzymasz 20 zł na zakup w naszym sklepie z dermokosmetykami.
szukaj topestetic
Social Media
Obserwuj nas w mediach społecznościowych. Dowiesz się o nowych artykułach, konkursach i promocjach!
34K 1K
Natalia Krawczyk - Redaktor Współpraca Natalia Krawczyk
tel. 22 641 03 59 w.7
natalia.krawczyk@topestetic.pl