Krem C-vit stosuję od dawna na dzień, tym razem dla odmiany w parze z serum Resveraderm które miałam kiedyś w próbce. Duet fajnie dobrany, buzia dobrze nawilżona i rozświetlona. Spektakularnej redukcji zmarszczek nie zauważyłam ale to tylko krem ;)
Przyjemne serum, stosuję na noc, na nawilżoną skórę twarzy. Cera jest rozświetlona i wyraźnie odżywiona, na razie nie zapycha (cera mieszana, wrażliwa)
Te narzędzia są po prostu świetne! Serum jest bardzo fajne! Jej skóra o poranku jest świeża i aksamitna! Szczerze polecam wszystkie produkty! Makijaż po nich jest fajny!
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.