Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejHerla to młoda marka kosmetyków na polskim rynku, ale zaskakująco szybko znalazła wielkie grono swoich wielbicieli. Laboratorium Herla swoją pasją do natury i dobrodziejstw, jakimi nas od wieków obdarza oraz kierowaniem się troską o zdrowie i zewnętrzne środowisko zaraziła wielu miłośników subtelnego piękna i korzystania z bogactw naturalnych. Istotnym założeniem jest bowiem podejście do pielęgnacji ciała w sposób holistyczny. Cała gama produktów bazuje na innowacyjnych recepturach opartych na naturalnych wyciągach z roślin i olejach naturalnych pochodzących z różnych części świata, nawet tych najbardziej odległych. Kosmetyki te odpowiadają na potrzeby każdego rodzaju skóry, zapewniając kompleksową pielęgnację. Marka opracowując receptury i tworząc swoje kosmetyki koncentruje się na kobietach i ich zapotrzebowaniach względem pielęgnacji skóry zarówno twarzy, jak i ciała. Wszystkie produkty Herla maja oceny bezpieczeństwa, przeszły niezbędne badania dermatologiczne i zostały wytworzone zgodnie z zasadami GMP i ISO 9001, a większość składników to certyfikowane surowce organiczne.
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, która wymaga dogłębnego nawilżenia.
Maska swoje intensywnie działanie zawdzięcza kwasu hialuronowemu, a także roślinnej substancji AquaxylTM, która zwiększa syntezę kwasu hialuronowego naturalnie występującego w skórze właściwej. Kombinacja ekstraktów pochodzenia naturalnego (Polyplants Fruits) odżywia i chroni przed działaniem wolnych rodników.
Intensywnie nawilżająca maska do twarzy Herla została wzbogacona o Anti-Wrinkle Herbal Complex o działaniu nawilżającym, antyoksydacyjnym i przeciwzmarszczkowym. Drogocenne oleje naturalne dodatkowo zmiękczają i ujędrniają skórę, przywracając jej gładkość i zdrowy wygląd. Ponadto w formule wykorzystano kompleks witamin z grupy B (B3, B5, B6), C oraz E, które działają na naskórek niezwykle kondycjonująco.
Regularne stosowanie kosmetyku Intense Hydrating Face Mask doskonale nawilża, wygładza, odżywia i regeneruje cerę.
Pojezierska 90
91-341 Łódź PL
herla@sklep.herla.eu
Maskę należy nanieść i pozostawić na skórze na ok. 15-20 minut. Po tym czasie nadmiar kosmetyku usunąć przy użyciu płatka kosmetycznego lub zostawić do wchłonięcia.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Anti-Wrinkle Herbal Complex, Aquaxyl™, BeauPlex VH, kwas hialuronowy, olej jojoba, olej marula, olej z baobabu, Phytosqualan®, Polyplants Fruits, Tocobiol C, trehaloza.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Oceniam na podstawie próbki. Nie miałam jeszcze w swojej kosmetyczce maseczki, która tak intensywnie nawilżałaby moją skórę. Polecam szczególnie skórą przesuszonym.
Świetny produkt. Po nałożeniu maseczki czuć jej działanie, lekko szczypie ale po chwili przechodzi. Skóra po 20 min jest świetnie nawilżona i wygładzona. Polecam dla skóry szarej i zmęczonej.
Maseczka zostawiona na noc, fajnie nawilża, jednak rano ściągałam takie paproszki ze skóry i musiałam bardzo dokładnie się oglądać czy nie zostały gdzieś przyklejone (mimo mycia żelem). Efekt miły, dobre nawilżenie, mnie nie podrażniła. Myślę, że ciekawy produkt, jeśli ktoś lubi sobie zaszaleć i raz na kilka dni nakładać na noc taką intensywniejszą maskę.
U mnie się nie sprawdziła. Podrażniła moja skórę, piekła. Szybko ja zmyłam po nałożeniu. Ale muszę dodać, że moja skóra jest wyjątkowo wrażliwa.
Maseczka fajnie nawilża. Leciutko podrażnia moją skórę, która wcześniej została doczyszczona peelingiem. Podobnie, przy jej nakładaniu, lekko pieką moje wrażliwe oczy (dlatego gwiazdka mniej). Ale później już jest ok. Moja sucha skóra bardzo szybko ją "wypija."
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Produkt posiada wydłużony czas realizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby został wysłany jak najszybciej! Przewidywany termin wysyłki znajduje się powyżej
W naszym sklepie zapewniamy darmową wysyłkę niezależnie od wartości zamówienia, wybranej metody dostawy czy formy płatności. Dzięki temu zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe!
Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego kosmetologa poprzez:
Elastyczne zakupy dzięki odroczonym płatnościom do 30 dni z PayU Twisto! Wybierz opcję płatności PayU w koszyku i ciesz się możliwością zakupu teraz, a płatności dokonasz w dogodnym terminie.