Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejDo wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcejDo każdego zamówienia dołączany jest wyjątkowy upominek, który nadaje przesyłce indywidualny charakter i sprawia, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.
przeczytaj więcejCzas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Smoothing Shower Cream - Migdałowa emulsja do mycia ciała, wspaniała dla każdego rodzaju skóry, ponieważ w delikatny sposób oczyszcza nie powodując podrażnień oraz naruszenia bariery hydrolipidowej naskórka. Podstawę kosmetyku stanowią woda cytrynowa oraz hydrolat z aloesu zwyczajnego i z zielonej herbaty oraz woda cytrynowa, które stanowią bogactwo minerałów oraz witamin mających pozytywny wpływ na stan i kondycję skóry. Olej ze słodkich migdałów zapewnia wygładzenie i zmiękczenie szorstkiego naskórka. Masło shea w połączeniu z miodem świetnie regeneruje skórę przyspieszając regenerację podrażnień. Ekstrakt z owoców goji i z ananasa dzięki właściwościom antyoksydacyjnym hamują procesy starzenia, dodatkowo nawilżają skórę dodając jej energii. Wspaniały zapach migdałów wraz z waniliową nutą i orzechem laskowym sprawiają,że pielęgnacja ciała przynosi także ukojenie dla umysłu.
Biały Kamień 2/10
02-593 Warszawa PL
kontakt@phenome.eu
Niewielką ilość żelu aplikować na zwilżoną skórę ciała wykonując delikatny masaż aż do otrzymania piany. Następnie kosmetyk spłukać ciepłą wodą.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
- każdy rodzaj skóry
- skóra sucha
- prewencja przeciwstarzeniowa
Woda migdałowa, hydrolat z aloesu zwyczajnego, woda cytrynowa, olej ze słodkich migdałów, masło shea, miód, ekstrakt z owoców goji, ekstrakt z ananasa.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.