Paula’s Choice to amerykańska marka kosmetyczna stworzona przez Paulę Begoun. Jej inspiracją do stworzenia własnych dermokosmetyków stały się jej osobiste doświadczenia z problemami skórnymi. Zaczęła studiować etykiety produktów, a poprzez wnikliwą analizę zrozumiała, które składniki doprowadzały do pogorszenia stanu jej cery. Od tego momentu cały swój czas inwestowała w naukę o pielęgnacji skóry oraz w dzielenie się tą wiedzą. Ogromnym sukcesem było wydanie książki o urodzie. Jednak zwieńczeniem jej pracy naukowej było założenie marki kosmetycznej i pojawienie się pierwszych produktów na rynku w 1995 roku. Marka opiera się na inteligentnych produktach na bazie najlepszych naturalnych i syntetycznych składników, które zaspokajają potrzeby każdego rodzaju skóry. Kosmetyki tworzone są na podstawie najnowszych badań i doniesień dotyczących pielęgnacji skóry i składników , co czyni je bezpiecznymi. Formuły nie są perfumowane, co zmniejsza również ryzyko uczuleń i drażnienia skóry. Produkty nie są testowane na zwierzętach, a wszystkie opakowania nadają się do recyklingu.
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Bogaty krem zapewniający głębokie nawilżenie bardzo suchej skóry twarzy, szyi i okolic oczu. Skoncentrowana formuła zawiera retinol i peptydy, które poprawiają jędrność, elastyczność i redukują widoczne oznaki starzenia. Zmarszczki się wypłycają, kontury twarzy się wzmacniają, a koloryt zostaje wyrównany. Produkt sprawia, że cera staje się zdrowsza, gładsza i promienniejsza.
Grote Koppel 7
3813 AA Amersfoor NL
logistics@paulaschoice-eu.com
Stosować na noc, jako ostatni krok w pielęgnacji cery.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Olej jojoba, retinol, palmitynian retinylu, adenozyna, peptydy, ceramidy, kwas hialuronowy, witamina C, witamina B3 (niacynamid), witamina E, kwas linolowy, kwas linolenowy, ekstrakt z korzenia lukrecji, olej z nasion zielonej herbaty, ekstrakt z arbuza, ekstrakt z soczewicy, ekstrakt z jabłka, sterole sojowe.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Krem używam od około miesiąca. Nawilża skórę, nie powoduje podrażnienia, nie łuszczy się. Skóra wygląda zdrowo.
Krem świetnie nawilża. Jest wydajny i nie podrażnia. Jest relatywnie drogi, ale uważam, że wart swojej ceny.
Spełnia oczekiwania. Bardzo dobrze nawilża, nie podrażnia. Rano skóra jest nawilżona, ukojona i wygląda na wypoczętą.
Krem stosuje od lat. Bardzo mocno nawilża skórę. Mam cerę trądzikową i bardzo ją koi. Zawsze wracam do niego bo jak dotąd nie znalazłam nic lepszego. Jest drogi, ale wart swojej ceny.
Ten krem z retinolem jest zalecany do skory starzejącej się, ale mam skórę trądzikową i jest świetny , polecam!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Produkt jest dostępny w magazynie i gotowy do wysyłki! Zamów już dziś, a my zajmiemy się szybką realizacją Twojego zamówienia.
Produkt opuści nasz magazyn w najbliższy Poniedziałek. Ciesz się szybkim dostępem do swoich ulubionych produktów!
W naszym sklepie zapewniamy darmową wysyłkę niezależnie od wartości zamówienia, wybranej metody dostawy czy formy płatności. Dzięki temu zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe!
Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego kosmetologa poprzez:
Elastyczne zakupy dzięki odroczonym płatnościom do 60 dni z PayU Twisto! Wybierz opcję płatności PayU w koszyku i ciesz się możliwością zakupu teraz, a płatności dokonasz w dogodnym terminie.