ZAWARTOŚĆ KOSZYKA (0) |
||||
ZAWARTOŚĆ SCHOWKA ( 0 ) |
||||
Resist to linia pielęgnacyjna dla klientów, których podstawowymi problemami są oznaki starzenia się - dostępne są wersje zarówno dla skóry normalnej i suchej, oraz dla skóry mieszanej lub tłustej. Ponadto linia ta zwiększa ochronę skóry przed negatywnym wpływem środowiska, oprawia koloryt skóry, nawilża i łagodzi. Zawiera w składzie wiele przeciwutleniaczy, składników regenerujących i przeciwzmarszczkowych. Formuły są delikatne, ale skuteczne.
Kremik zakupiłam z polecenia Pani kosmetolog z Topestetic. Do tej pory używałam wyłącznie kremów z Sesdermy. Marka Paulas Choice była mi zupełnie nieznana. Zakupiłam produkt i jestem w pełni zadowolona. Formuła raczej z tych bogatszych, ale nie obciążająca. Kremik po chwili ładnie się wchłania. Duuuuży plus za wysoki filtr. Rano, gdy każda minuta jest na wagę złota bardzo ważnym dla mnie jest, by jednym kremem pielęgnować i jednocześnie chronić swoją skórę. Bardzo dobrze współgra z makijażem. Szczerze polecam. Posiadaczka cery mieszanej, przed 40 r.ż.
Opinia dla produku Resist Anti Aging Eye Cream Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 5 ml
Krem kupiłam w ciemno wybierając na początek mniejsza pojemność, ale wiem że na pewno zakupie większą.Krem stosuje przy nocnej pielęgnacji, jego konsystencja jest dość gęsta dlatego najpierw krem rozgrzewam palcami, a następnie aplikuje pod oczy. Krem szybko się wchłania, dobrze nawilża, rano skóra wydaje się być bardziej wypoczętą. Dodatkowym plusem jest jego wydajność. Polecam.
Opinia dla produku Water-Infusing Electrolyte Moisturizer Nawilżający krem elektrolitowy 50 ml
Po przebytym łzs moja skóra niesamowicie potrzebowała nawilżenia i ukojenia, jednak większości kosmetyków nie mogłam nałożyć przez wzgląd na pojawiające się podrażnienia. Elektrolitowy krem okazał się moim wybawieniem i prlierwszym, który z powodzeniem mogłam nałożyć na bardziej wrażliwe miejsca. Skóra zaczęła się powoli regenerować. Nie powiem jednak, że jest jakiś super turbo nawilżający, jednak wynagradza mu to jego niesamowite bogactwo składników. Często stosowałam go jako booster kremu nawilżającego. W konsystencji piankowy - po roztarciu na dłoni gładki i przyjemny. Jego piankowość przekłada się na mniejszą wydajność. Miło byłoby, gdyby opakowanie było chociażby z pompką - pod koniec bardzo ciężko wydobyć go z opakowania. Warto się nim zainteresować, chociaż cena dosyć wysoka.
Produktu używam dopiero od kilku dni, ale tak na prawdę już po pierwszym uzyciu widać efekty - wygładzenie i zmniejszenie porów - jestem mile zaskoczona. Używam go co drugi dzień przy wieczornej pielęgnacji i nie zauważyłam żadnych podrażnień. Jednak po zastosowaniu obowiązkowo muszę zaaplikować krem odżywczy, bo mam wrażenie suchej skóry. Produkt jest w formule płynu, więc nie wiem jak do końca będzie z wydajnością. Niemniej jednak całościowo zapowiada się obiecująco :)