ZAWARTOŚĆ KOSZYKA (0) |
||||
ZAWARTOŚĆ SCHOWKA (0) |
||||
Maski Peter Thomas Roth przeznaczone są do różnorodnych typów skóry. Można mieszać je ze sobą, używając odpowiedniej maski na określony obszar skóry objęty problemem. Maski warto stosować jako uzupełnienie pielęgnacji, a częstotliwość ich stosowania zależy od typu i stanu skóry.
Opinia dla produku Irish Moor Mud Mask Czarna maseczka oczyszczająca 150 ml
To jest naprawdę świetna maska. Dla cer tłustych i zanieczyszczonych rewelacja. Maska nie zastyga, czuje się wręcz nawodnienie skory gdy mam ja na twarzy. Trochę ciężko się zmywa ale używam ze specjalna „szmatka” do zmywania i jest ok. Kupiłam kiedyś opakowanie 5 masek petera rotha i do tej nie mogłam długo podejść. Aż w końcu po pierwszym użyciu zobaczyłam super oczyszczona buzie, ale zupełnie bez efektu ściągnięcia. Cena jest spora, ale opakowanie ogromne i maska w środku w ogóle nie wysycha. Ja szczerze polecam razem z maska dyniowa tej samej firmy. Mam jeszcze złota, różowa i zielona ale te 3 aż tak mnie nie zachwyciły jak ta czarna.
Opinia dla produku Pumpkin Enzyme Mask Enzymatyczna dyniowa maseczka złuszczająca 150 ml
Naprawdę uważam, ze cudo :) Mam tłusta, zanieczyszczona cerę i ta maska pięknie ja oczyszcza. Podoba mi się tez krótki czas jaki trzeba ja trzymać na buzi, nakładam czekam chwilę i biorę prysznic zmywając maskę z twarzy. Jest mocna naprawdę. Na początek warto trzymać krócej a później wydłużać.
Po użyciu nie ma absolutnie żadnego ściągnięcia skory. Za to serum i krem pięknie się wchłaniają. Uwielbiam te dyniowa i czarna z tej samej firmy. Razem z zielona i Image Skincare i brązowa z Biologique tworzą idealny zestaw maseczek na cały tydzień. Polecam