DARMOWA DOSTAWA I ZWROT PRÓBKI I PREZENTY GRATIS KARTA PODARUNKOWA PROGRAM LOJALNOŚCIOWY PORADY KOSMETOLOGÓW

Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!

przeczytaj więcej

Zyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.

przeczytaj więcej

Z zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!

przeczytaj więcej
Retix C Dual Action Gentle Cleanser Pianka do demakijażu twarzy i oczu 150 ml
Marka
Retix C

Retix C (dawniej Xylogic) - Marka produktów o bardzo nowoczesnym i innowacyjnym podejściu do kosmetologii. Dzięki temu tworzy najlepsze z możliwych, rozwiązania na problemy skórne. Retix C posiada preparaty zarówno do użytku profesjonalnego, w salonach medycyny estetycznej, jak również do użytku domowego, jako podtrzymanie efektów kuracji zabiegowych. Produkty przeznaczone są dla osób z problemami starzenia się skóry, na widoczne zmarszczki, teleangiektazje, przebarwienia. Regularne używanie pozwala na zwiększenie jędrności i elastyczności skórnej. Optymalne połączenie najskuteczniejszych składników aktywnych, pozwoliło stworzyć preparaty o bardzo silnym i skoncetrowanym działaniu. Wysokie bezpieczeństwo gwarantują liczne badania kliniczne. Produkty Retix C przeznaczone są do pielęgnacji twarzy oraz ciała.

Rodzaj
Część ciała
Pojemność
150 ml
PAO
PAO

Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach

12M
Kraj produkcji
Francja
Kod produktu
125577
Spodziewana dostawa
Spodziewana dostawa

Niestety dystrybutor nie podaje dokładnej daty dostawy produktu. Jeśli wypełnisz formularz pod ceną produktu, poinformujemy Cię sms lub email od razu po otrzymaniu dostawy.

Kosmetyk rozprowadzić na zwilżonej wodą skórze twarzy. Następnie delikatnie masować. Po zastosowaniu produkt obficie spłukać wodą.

Wydajność produktu
Wydajność produktu

Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.

Zalecenia dotyczące użytkowania:
  1. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.
  2. Przed pierwszym użyciem wykonać próbę uczuleniową. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej natychmiast przerwać stosowanie produktu. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem.
  3. Stosować zgodnie z instrukcją i zaleceniami na opakowaniu.
  4. Nadmierne lub niewłaściwe użycie może prowadzić do podrażnień.
  5. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W razie dostania się do oczu lub na śluzówki natychmiast przemyć dużą ilością wody.
  6. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.
  7. Produkt zawiera składniki, które mogą być niewskazane dla kobiet w ciąży.
  8. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośrednich źródeł ciepła i światła słonecznego.
  9. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
  1. oczyszczanie każdego rodzaju skóry
  2. demakijaż
  3. suchość
  4. odwodnienie
  5. podrażnienie / uwrażliwienie

Składniki aktywne

Ekstrakt z liści herbaty, betaina, inulina, kwas mlekowy, pantenol, alantoina.

Produkt pojawia się w poniższych kategoriach:

Skład INCI*

Aqua, Glycerin, Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Caprylyl/ Capryl Glucoside, Coco-Glucoside, Inulin, Ectoin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Lactic Acid, Camellia Sinensis Leaf Extract, Panthenol, Allantoin, Hydrolyzed Collagen, Sodium Phytate, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene. * podany skład może ulec zmianie. Pełny skład INCI znajduje się zawsze na opakowaniu.
 

Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).

Pytanie o Retix C Dual Action Gentle Cleanser
Pianka do demakijażu twarzy i oczu 150 ml

Należy podać adres email oraz zadać pytanie.
pracuje

Retix C Dual Action Gentle Cleanser Pianka do demakijażu twarzy i oczu

150,00 zł / 150 ml 100,00 zł / 100 ml
Spodziewana dostawa.

Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas powiadomienie.

Sklep internetowy z kosmetykami Topestetic • kosmetyki online - Serce
ładowanie okienka