Do zamówień dołączany jest wyjątkowy upominek, który nadaje przesyłce indywidualny charakter i sprawia, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Zyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcej
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Serum rozjaśniające przeznaczone dla skóry poszarzałej, odwodnionej, z przebarwieniami, również wrażliwej. W składzie preparatu zawarto 77% ekstraktu z wąkroty azjatyckiej z Madagaskaru, który zapewnia natychmiastowy efekt ukojenia. Składnik ten został zamknięty w specjalnych kapsułkach zwiększających jego stabilność i działanie aktywne.
Wśród składników aktywnych znajduje się także 4% niacynamid, wspomagający wyrównanie kolorytu, antyoksydacyjny i przeciwzapalny madekasozyd, rozjaśniający kwas traneksamowy, a także witamina C w postaci 3-O-etylowego kwasu askorbinowego, o silnych właściwościach przeciwutleniających i przeciwstarzeniowych.
Formuła wzbogacona została także o ksylitol, który wykazuje działanie przeciwzapalne i nawilżające, zapewniając ochronę przed nadmierną utratą wody z naskórka.
Efektem stosowania Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule jest nawilżenie, rozjaśnienie i rozświetlenie skóry. Cera staje się promienna i pełna blasku.
Lisiec Mały 28 e
62-571 Stare Miasto PL
biuro@cuusi.pl
Serum aplikować na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować.
Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, niacynamid, madekasozyd, kwas traneksamowy, witamina C (kwas 3-O-etylowoaskorbinowy), ksylitol.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).