Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Zyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcej
Do zamówień dołączany jest wyjątkowy upominek, który nadaje przesyłce indywidualny charakter i sprawia, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.
przeczytaj więcej
St. Moriz to brytyjska marka z dziesięcioletnim doświadczeniem, idealna dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się naturalną i długotrwałą opalenizną bez smug!
Produkty jakie daje nam St. Moriz nie tylko opalają, a także pielęgnują. Zawarte w kosmetykach specjalne składniki intensywnie nawilżają i koją skórę.
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Pianka w delikatny i efektywny sposób bez konieczności złuszczania naskórka już w 5 minut usuwa pozostałości po samoopalaczu lub koryguje niechciany wynik źle zaaplikowanego produktu samoopalającego. Kosmetyk dzięki zawartości mocznika, oleju rycynowego oraz ekstraktu z aloesu nawilża i zmiękcza skórę, co sprawia, że stanowi on dobrą bazę przed ponowną aplikacją kosmetyku koloryzującego.
Po zastosowaniu występujące miejscowo nieestetyczne plamy, smugi i pozostałości po samoopalaczu zostają zredukowane i wyrównane, a skóra jest gładka i odżywiona. Formuła kosmetyku jest całkowicie wegańska.
Al.Jerozolimskie 85/21
02-001 Warszawa PL
info@rayagroup.pl
Przed zastosowaniem wstrząsnąć opakowaniem. Wycisnąć sporą ilość musu na dłoń, a następnie zaaplikować na suchą skórę (z pominięciem okolicy oczu oraz ust). Piankę pozostawić na skórze na co najmniej 5 minut, a następnie zmyć ją dużą ilością wody. Przy bardziej uciążliwych plamach kosmetyk można rozetrzeć na skórze rękawicą. Po zmyciu produktu i osuszeniu skóry można ponownie zaaplikować na skórę samoopalacz.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
każdy rodzaj skóry
usuwanie pozostałości samoopalacza (twarz/ciało)
korygowanie źle nałożonego samoopalacza (twarz/ciało)
Mocznik, olej rycynowy, ekstrakt z aloesu.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
W naszym sklepie zapewniamy darmową wysyłkę niezależnie od wartości zamówienia, wybranej metody dostawy czy formy płatności. Dzięki temu zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe!
Produkt dostępny w magazynie. Każde zamówienie przygotowujemy z najwyższą starannością.
Produkt opuści nasz magazyn w najbliższy Wtorek
Elastyczne zakupy dzięki odroczonym płatnościom do 30 dni z PayU Twisto! Wybierz opcję płatności PayU w koszyku i ciesz się możliwością zakupu teraz, a płatności dokonasz w dogodnym terminie.