Jakie suplementy diety wybrać na trądzik pospolity i trądzik dorosłych?

29.12.2021 NATALIA DUTKIEWICZ 1622 WYŚWIETLEŃ

Jakie suplementy diety wybrać przy trądziku pospolitym oraz trądziku dorosłych? Co wpływa na kondycję naszej skóry przy tych problemach? Jak suplementy diety działają przy wybranych składnikach aktywnych w naszych kosmetykach na trądzik? I czy warto stosować suplementy, jeżeli mamy odpowiednio ułożoną dietę? Zapytaliśmy o to eksperta i szkoleniowca branży beauty - Agatę Zejfer. Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z naszego profilu topestetic na Instagramie.

Aby w pełni poradzić sobie z problemem skóry warto zadziałać od wewnątrz ( m.in. suplementacją) oraz zewnątrz (pielęgnacją domową i zabiegami u profesjonalisty).

Natalia Dutkiewicz

NataliaDutkiewicz

Komentarze
2 komentarze

Bardzo słaby w odbiorze i zupełnie nieprzydatny filmik. Jeśli każdy przypadek jest indywidualny to po co nagrywać film, żeby sobie pogadać. Każdy przypadek jest indywidualny, ale suplementy to nie leki i naprawdę w przypadku problemów z trądzikiem można podać, jakie najczęściej są niedobory witamin, które przecież można suplementować bez problemu: witamina D, cynk, witaminy z grupy B, działające antyandrogennie preparaty itd. Szkoda czasu na ten film.

Pani Moniko, bardzo dziękujemy za komentarz. Podczas naszej transmisji live przytoczyliśmy informacje na temat suplementacji wspomagającej walkę z trądzikiem, czynników mających wpływ na stan skóry oraz odpowiedzieliśmy na pytanie, czy suplementy warto stosować w przypadku stosowania zbilansowanej diety. Dla wielu osób odwiedzających naszego bloga, forma wideo jest przyjemniejsza w odbiorze od pisanego artykułu, dlatego biorąc pod uwagę preferencje naszych odbiorców, chcemy się nieustannie rozwijać. Pomimo indywidualności, każdego z przypadków oraz licznych czynników powodujących i nasilających trądzik, można wyznaczyć kilka najbardziej powszechnych, spowodowanych także przez niedobory. Suplementację warto także dobierać na podstawie wyników badań. Dlatego w przypadku problemu skórnego, którym jest trądzik, warto mimo wszystko skonsultować się z lekarzem, by upewnić się co do jego przyczyny oraz wybrać najodpowiedniejszy sposób jego zwalczania.

Zobacz również
Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi
Nasz Instagram
Nasze konto obserwuje już 44700 osób. Dołącz do nas
Chcesz z nami zostać?
Chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami? Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach.
Dodatkowo po zapisie otrzymasz 20 zł na zakup w naszym sklepie z dermokosmetykami.
szukaj topestetic
Social Media
Obserwuj nas w mediach społecznościowych. Dowiesz się o nowych artykułach, konkursach i promocjach!
44K 1K
Natalia Dutkiewicz - Redaktor Współpraca
tel. 22 641 03 59 w.6
blog@topestetic.pl
ładowanie okienka