Jakie suplementy diety wybrać na trądzik pospolity i trądzik dorosłych?

29.12.2021 NATALIA DUTKIEWICZ 2278 WYŚWIETLEŃ
Polub: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Subskrybuj: Mailing, YouTube, Podcast Spotify

Jakie suplementy diety wybrać przy trądziku pospolitym oraz trądziku dorosłych? Co wpływa na kondycję naszej skóry przy tych problemach? Jak suplementy diety działają przy wybranych składnikach aktywnych w naszych kosmetykach na trądzik? I czy warto stosować suplementy, jeżeli mamy odpowiednio ułożoną dietę? Zapytaliśmy o to eksperta i szkoleniowca branży beauty - Agatę Zejfer. Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z naszego profilu topestetic na Instagramie.

Aby w pełni poradzić sobie z problemem skóry warto zadziałać od wewnątrz ( m.in. suplementacją) oraz zewnątrz (pielęgnacją domową i zabiegami u profesjonalisty).

Kategorie produktów
Kliknij w jedną z kategorii, aby zobaczyć produkty w sklepie topestetic
Suplement diety Suplement diety Kosmetyki na trądzik
Tagi
Kliknij w jeden z tagów, aby zobaczyć inne wpisy powiązane z tematem
#suplementdiety #suplementdiety #tradzikpospolity
Natalia Dutkiewicz

NataliaDutkiewicz

Komentarze
2 komentarze
* Jeśli Twój komentarz stanowi opinię na temat wymienionych w artykule produktów, powinien być on wynikiem ich zastosowania.

Bardzo słaby w odbiorze i zupełnie nieprzydatny filmik. Jeśli każdy przypadek jest indywidualny to po co nagrywać film, żeby sobie pogadać. Każdy przypadek jest indywidualny, ale suplementy to nie leki i naprawdę w przypadku problemów z trądzikiem można podać, jakie najczęściej są niedobory witamin, które przecież można suplementować bez problemu: witamina D, cynk, witaminy z grupy B, działające antyandrogennie preparaty itd. Szkoda czasu na ten film.

* Jeśli Twój komentarz stanowi opinię na temat wymienionych w artykule produktów, powinien być on wynikiem ich zastosowania.

Pani Moniko, bardzo dziękujemy za komentarz. Podczas naszej transmisji live przytoczyliśmy informacje na temat suplementacji wspomagającej walkę z trądzikiem, czynników mających wpływ na stan skóry oraz odpowiedzieliśmy na pytanie, czy suplementy warto stosować w przypadku stosowania zbilansowanej diety. Dla wielu osób odwiedzających naszego bloga, forma wideo jest przyjemniejsza w odbiorze od pisanego artykułu, dlatego biorąc pod uwagę preferencje naszych odbiorców, chcemy się nieustannie rozwijać. Pomimo indywidualności, każdego z przypadków oraz licznych czynników powodujących i nasilających trądzik, można wyznaczyć kilka najbardziej powszechnych, spowodowanych także przez niedobory. Suplementację warto także dobierać na podstawie wyników badań. Dlatego w przypadku problemu skórnego, którym jest trądzik, warto mimo wszystko skonsultować się z lekarzem, by upewnić się co do jego przyczyny oraz wybrać najodpowiedniejszy sposób jego zwalczania.

* Jeśli Twój komentarz stanowi opinię na temat wymienionych w artykule produktów, powinien być on wynikiem ich zastosowania.
Zobacz również
Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi
Nasz Instagram
Nasze konto obserwuje już 54797 osób. Dołącz do nas
Chcesz z nami zostać?
Chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami? Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach.
Dodatkowo po zapisie otrzymasz 20 zł na zakup w naszym sklepie z dermokosmetykami.
szukaj topestetic
Social Media
Obserwuj nas w mediach społecznościowych. Dowiesz się o nowych artykułach, konkursach i promocjach!
Natalia Dutkiewicz - Redaktor Współpraca
tel. 736647679 w.6
blog@topestetic.pl
ładowanie okienka