Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejDottore. Polska marka, opierająca swoją filozofię o formuły poparte rzetelną wiedzą medyczną. Powstała, aby łączyć wysoką jakość, precyzyjne działanie wraz z wysoką tolerancją preparatów. Założycielem firmy jest dr Waldemar Jankowiak, który swoim pacjentom dostarcza sposoby na cofanie i hamowanie procesów starzeniowych skóry. Ciągła nauka pozwala na poznawanie coraz to nowszych metod przeciwdziałania starzeniu. Produkty w sposób kompleksowy utrzymują zdrowy i piękny wygląd skóry - w sposób nieinwazyjny są w stanie pomagać w problemach naszych klientów. Mogą być uzupełnieniem zabiegów medycznych - podwyższając ich skuteczność oraz przedłużając efekty.
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Delikatne mleczko oczyszczające stworzone z myślą o cerze wrażliwej, alergicznej, nadreaktywnej, naczyniowej oraz podrażnionej. Skutecznie, a jednocześnie łagodnie oczyszcza skórę, usuwa makijaż i zanieczyszczenia, nie naruszając jej naturalnej równowagi.
Formuła oparta na naturalnych olejach roślinnych intensywnie nawilża i odżywia, wspomagając odbudowę warstwy hydrolipidowej – naturalnej bariery ochronnej skóry. Olej ze słodkich migdałów, bogaty w kwasy tłuszczowe, proteiny i witaminy, skutecznie rozpuszcza makijaż i zanieczyszczenia. Łatwo przenika w głąb skóry, zapewniając intensywne nawilżenie i uczucie komfortu.
Olej z nasion Sacha Inchi wspomaga regenerację naskórka, chroni warstwę hydrolipidową, przyspiesza gojenie oraz zapobiega nadmiernemu rogowaceniu skóry. Sensitore Milk sprawia, że skóra po jego użyciu pozostaje czysta, ukojona i gotowa na kolejne etapy pielęgnacji.
Margonińska 22
60-425 Poznań PL
biuro@dottore.pl
Nałożyć na twarz, powieki i szyję przy użyciu płatka kosmetycznego lub dłoni. Delikatnie masować, po czym nadmiar mleczka usunąć. Aby przywrócić skórze neutralne pH, zastosować Sensitore Tonic.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Olej ze słodkich migdałów, olej z nasion Sacha Inchi.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Gdy używałam wacików to faktura się w ogóle nie sprawdzała - wszystko wsiąkał wacik i taka guma się na nim robiła. Jak wmasowuję mleczko palcami to jest przyjemne, zostawia taką warstwę na skórze co jest super jak ma się bardzo suchą cerę - nie ma takiego „sqeaky clean” ściągnięcia po myciu
Polecam! Zużyłam juz chyba 4 opakowania, najlepsze mleczko do demakijażu jakie miałam. Delikatne ale bardzo dobrze zmywa makijaż. Buzie pozostawia miękka w dotyku.
Delikatne mleczko które, dobrze usuwa makijaż. Praktycznie bez zapachowy. Spełnia swoja role, jednak jak dla mnie za delikatny i mały minus za to, że się nie pieni przy myciu twarzy.
Bardzo dobre mleczko, delikatne, wydajne. Nie ma intensywnego zapachu i pięknie schodzi makijaż. Polecam
Mleczko jest wydajnym produktem, którego wystarczy użyć w niewielkiej ilości, aby dokładnie oczyścić skórę i wykonać demakijaż oczu. Zapach jest właściwie niewyczuwalny. Mleczko jest delikatne dla skóry, nie wysusza jej. Używa razem z tonikiem Dottore.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Produkt jest dostępny w magazynie i gotowy do wysyłki! Zamów już dziś, a my zajmiemy się szybką realizacją Twojego zamówienia.
Produkt opuści nasz magazyn w najbliższy Poniedziałek. Ciesz się szybkim dostępem do swoich ulubionych produktów!
W naszym sklepie zapewniamy darmową wysyłkę niezależnie od wartości zamówienia, wybranej metody dostawy czy formy płatności. Dzięki temu zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe!
Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego kosmetologa poprzez:
Elastyczne zakupy dzięki odroczonym płatnościom do 30 dni z PayU Twisto! Wybierz opcję płatności PayU w koszyku i ciesz się możliwością zakupu teraz, a płatności dokonasz w dogodnym terminie.