Domowe kuracje do twarzy Lierac - jak działają i dlaczego warto je stosować?

21 LUTEGO 2021 1046 WYŚWIETLEŃ

W świecie kosmetycznym coraz więcej marek proponuje domowe kuracje pielęgnacyjne, które są alternatywą dla zabiegów gabinetowych, dzięki którym we własnej łazience możemy stworzyć sobie domowe SPA i uzyskać bardzo dobre efekty poprawiające wygląd skóry. Firmy oferują coraz bardziej specjalistyczne kosmetyki, które pozwalają wykonać pełną procedurę zabiegową samodzielnie.

Co wyróżnia domowe kuracje i zabiegi?


Zaopatrując się w kuracje kosmetyczne, otrzymujemy produkty podzielone na porcje. Tak, aby zastosować kosmetyk raz lub dwa razy dziennie przez określony czas (np. tydzień lub miesiąc). Marki kosmetyczne oferują kuracje w formie ampułek lub kapsułek. Jest to idealne opakowanie dla niestabilnych składników aktywnych. Zabiegi na bazie koncentratów substancji aktywnych to najefektywniejszy rodzaj terapii domowej.

Dlaczego warto stosować kuracje domowe?

Kuracje pielęgnacyjne wycelowane są w indywidualne potrzeby skóry. W zależności od naszego typu skóry możemy dobrać odpowiednią kurację, aby w odpowiednim czasie osiągnąć zamierzone efekty. Takie właśnie kuracje oferuje marka Lierac, o których opowiemy poniżej.
Laboratoires Lierac Paris to wysokiej jakości medyczne dermokosmetyki, których twórcą jest dr Leon Cariel - lekarz dermatolog i prekursor medycyny estetycznej. Marka Lierac stała się ekspertem w dziedzinie starzenia się skóry i korekty problemów związanych z zaburzeniami jej fizjologicznej równowagi. Lierac oferuje produkty ze składnikami dokładnie wyselekcjonowanymi pod względem efektywności oraz bezpieczeństwa.

Kuracja przeciwzmarszczkowa CICA-FILLER


Zmarszczki to pierwsze oznaki starzenia się skóry. Ale nie tylko wiek wpływa na ich powstawanie. Zarówno nasz styl życia, stres czy ekspozycja na promieniowanie słoneczne przyczyniają się do ich powstawania.
30-dniowa kuracja przeciwzmarszczkowa inspirowana jest procesem gojenia tkanek.

Kuracja CICA FILLER opiera swoje działanie na 3 głównych składnikach aktywnych: kultowym kompleksie marki Lierac, w którym znajdziemy skrzyp, przywrotnik, bluszcz o działaniu wygładzającym zmarszczki, a także wypełniający koncentrat Hyalu-3 oraz bakuchiol - stymulujący syntezę kolagenu.


W skład kuracji wchodzą:

Kuracja ta dedykowana jest dla kobiet od 30 roku życia, które poszukują skutecznego preparatu przeciwzmarszczkowego, ale także w celu zapobiegania i korygowania zmarszczek, czy jako kuracja po zabiegach.

Cica Filler Gel Cream 174,90 zł Cica Filler 174,90 zł Cica Filler Serum 199,90 zł Lierac Cica Filler Gel Cream Żel - krem mat 40 mlLierac Cica Filler Krem 40 mlLierac Cica Filler Serum Serum 3x10 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kuracja przeciwstarzeniowa PREMIUM CURE


Jest to kuracja zainspirowana odkryciami medycyny regeneracyjnej, która opiera swoje działanie na 7 patentach oraz zawartości Hexapeptydu-FX, koncentratu Hyalu-3, niacyny oraz ekstraktów z czarnych kwiatów. Kuracja ta przeciwdziała przyspieszonemu starzeniu się skóry, odwracając proces starzenia komórkowego. Wysokie stężenie substancji aktywnych wpływa na regenerację i odmłodzenie komórek, a także redukuje oznaki upływającego czasu.
Kuracja Premium Cure dedykowana jest dla wszystkich kobiet, które szukają najlepszych produktów przeciwstarzeniowych lub którym nie wystarczają dotychczasowe rytuały pielęgnacyjne. Kuracja ta:

Kosmetyki z serii Premium to 28-dniowa kuracja odmładzająca zawierająca:

oraz pielęgnację podstawową:

Premium The Cure 429,90 zł Lierac Premium The Cure Kuracja przeciwstarzeniowa 30 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kuracja Lierac Diopti


Lierac Diopti to bazujące na zaawansowanych technikach estetycznych okolic oka intensywne kuracje, które wycelowane są na działaniu na każdy problem skóry wokół oczu. Kuracja została wzbogacona w Peptydy Anti-Blue Light, chroniące skórę przed wpływem światła niebieskiego.

Dioptipoche - wygładzający żel korygujący obrzęki


Kuracja ta bazuje na technice estetycznej plastyki powiek. Wycelowana jest na korektę 3 rodzajów obrzęków: wodnych, związanych ze zwiotczeniem oraz tłuszczowych. Swoje działanie opiera na zawartości składników aktywnych, takich jak:

Efekt optycznej redukcji obrzęków widoczny już po 1 godzinie. Po 7 dniach skóra staje się bardziej gładka. Regularne stosowanie kuracji wzmacnia jej działanie i sprawia, że po 28 dniach widoczność obrzęków jest zredukowana.

Dioptiride - wypełniający krem korygujący zmarszczki


Kuracja ta bazuje na technice estetycznej zastrzyków z użyciem toksyny botulinowej. Kuracja wycelowana jest na korektę 3 rodzajów zmarszczek: głębokich, mimicznych i wynikających z odwodnienia. Składniki aktywne zawarte w kuracji to:

Natychmiastowy efekt wygładzenia. Po 7 dniach zmarszczki stają się mniej widoczne. A regularne stosowanie kuracji wzmacnia jej działanie i sprawia, że po 28 dniach głębokość zmarszczek zostaje zredukowana.

Diopticerne - rozjaśniająca emulsja korygująca cienie


Kuracja bazuje na technice estetycznej zastrzyków z użyciem kwasu hialuronowego. Kuracja wycelowana jest na korektę 3 rodzajów cieni: głębokich, sinych i brunatnych. Diopticerne opiera swoje działanie na składnikach takich jak:

Natychmiastowe rozświetlenie. Po 7 dniach obszar wokół oczu jest jaśniejszy. Regularne stosowanie kuracji wzmacnia jej działanie i sprawia, że po 28 dniach powierzchnia i kolor cieni zostają zredukowane.

Dioptifatigue - energetyzujący żel-krem korygujący objawy zmęczenia


Kuracja bazuje na technice estetycznej mezoterapii. Kuracja ta wycelowana jest na korektę 3 oznak zmęczenia: obrzęków, zmarszczek oraz cieni. Swoje działanie opiera na składnikach aktywnych:

Natychmiastowe odczucie mniej zmęczonych oczu. Po 7 dniach skóra wokół oczu jest wygładzona, a regularne stosowanie kuracji wzmacnia jej działanie i sprawia, że po 28 dniach skóra jest bardziej odporna na oznaki zmęczenia.

Dioptipoche 102,90 zł Dioptifatigue 102,90 zł Diopticerne 102,90 zł Dioptiride 102,90 zł Lierac Dioptipoche Żel korygujący obrzęki pod oczami 15 mlLierac Dioptifatigue Żel korygujący oznaki zmęczenia wokół oczu 15 mlLierac Diopticerne Rozjaśniająca emulsja korygująca cienie pod oczami 15 mlLierac Dioptiride Krem korygujący zmarszczki wokół oczu 10 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kuracja Lierac Rosilogie - Korekta zaczerwienień


To wyjątkowa kuracja bazująca na najnowszych odkryciach neuronauki o wycelowanym działaniu na każdy rodzaj zaczerwienień:


W skład kuracji miesięcznej wchodzi Rosilogie Concentre - Dwuetapowy koncentrat na dzień i noc, który zawiera 2 skoncentrowane formuły: zielone mleczne serum na dzień dla natychmiastowego efektu optycznego, wzbogacone o czynnik termoregulacyjny oraz na noc jedwabiste żelowe serum z natychmiastowym efektem wzmocnienia i ukojenia. W skład koncentratu wchodzą: peptyd AR - neurołagodzący, siarczan dekstranu - przeciwzapalny oraz ekstrakt z ruszczyka - wzmacniający.

Dodatkowo kuracja wzbogacona jest o Rosilogie Cream - Regulujący krem przeciw zaczerwienieniom do codziennego stosowania.

Rosilogie Cream 121,90 zł Lierac Rosilogie Cream Regulujący krem przeciw zaczerwienieniom 40 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kuracja Lierac Lumilogie - Korekta przebarwień


Kuracja bazująca na połączeniu technik estetycznych LED i PEELING o wycelowanym działaniu na każdy typ przebarwień.

W skład kuracji miesięcznej wchodzą:

Lumilogie Concentre 189,90 zł Lumilogie Mask 116,90 zł Lierac Lumilogie Concentre Dwuetapowy koncentrat na dzień i noc 2x15 mlLierac Lumilogie Mask Maska rozjaśniająca 50 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kuracja Lierac Sebologie - Korekta niedoskonałości


Jest to kuracja bazująca na technice estetycznej głębokiego oczyszczania o wycelowanym działaniu na każdy typ niedoskonałości:

Kuracja miesięczna Sebologie zawiera:

Sebologie Mask 102,90 zł Sebologie Double Concentre 159,90 zł Sebologie Stop Boutons 62,90 zł Sebologie Gel 121,90 zł Lierac Sebologie Mask Maska głęboko oczyszczająca 50 mlLierac Sebologie Double Concentre Dwuetapowy koncentrat na dzień i noc 2x15 mlLierac Sebologie Stop Boutons Dwufazowy punktowy koncentrat - stop wypryskom 15 mlLierac Sebologie Gel Matujący żel regulujący wydzielanie sebum 40 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Intensywne kuracje na bazie koncentratów substancji aktywnych to najefektywniejszy rodzaj terapii. Ampułki czy kapsułki zawierają najcenniejsze składniki, które wycelowane są w konkretne działanie. Kuracje to olbrzymia dawka tego, co bezcenne dla naszej skóry.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych efektów po kuracjach marki Lierac. A może już ktoś z Was testował te produkty? Podzielcie się z nami opiniami w komentarzach.

Joanna Szewera

JoannaSzewera

Komentarze
0 komentarzy
Produkty wymienione we wpisie
Poniżej znajduje się lista produktów z naszego sklepu, kliknij w produkt aby dowiedzieć się więcej
Lierac Cica Filler Serum Serum 3x10 ml przejdź do sklepu
Lierac Cica Filler Serum
Serum 3x10 ml
Lierac Rosilogie Duo Set ZESTAW 2x Regulujący krem przeciw zaczerwienieniom 40 ml przejdź do sklepu
Lierac Rosilogie Duo Set
ZESTAW 2x Regulujący krem przeciw zaczerwienieniom 40 ml
Lierac Cica Filler Krem 40 ml przejdź do sklepu
Lierac Cica Filler
Krem 40 ml
Lierac Deridium Cream + Rosilogie Cream 2020 ZESTAW Krem nawilżający, cera normalna i mieszana 50 ml + Regulujący krem przeciw zaczerwienieniom 40 ml przejdź do sklepu
Lierac Deridium Cream + Rosilogie Cream 2020
ZESTAW Krem nawilżający, cera normalna i mieszana 50 ml + Regulujący krem przeciw zaczerwienieniom 40 ml
Lierac Cica Filler Gel Cream Żel - krem mat 40 ml przejdź do sklepu
Lierac Cica Filler Gel Cream
Żel - krem mat 40 ml
Lierac Lumilogie Mask Maska rozjaśniająca 50 ml przejdź do sklepu
Lierac Lumilogie Mask
Maska rozjaśniająca 50 ml
Lierac Premium Cream Soyeuse Krem jedwabisty 50 ml przejdź do sklepu
Lierac Premium Cream Soyeuse
Krem jedwabisty 50 ml
Lierac Sebologie Gel Duo Set ZESTAW 2x Matujący żel regulujący wydzielanie sebum 40 ml przejdź do sklepu
Lierac Sebologie Gel Duo Set
ZESTAW 2x Matujący żel regulujący wydzielanie sebum 40 ml
Lierac Premium Mask Maska 75 ml przejdź do sklepu
Lierac Premium Mask
Maska 75 ml
Lierac Premium Eye Cream Krem pod oczy o działaniu przeciwstarzeniowym 15 ml przejdź do sklepu
Lierac Premium Eye Cream
Krem pod oczy o działaniu przeciwstarzeniowym 15 ml
Lierac Premium Nourishing Cream Krem odżywczy 50 ml przejdź do sklepu
Lierac Premium Nourishing Cream
Krem odżywczy 50 ml
Lierac Premium The Cure Kuracja przeciwstarzeniowa 30 ml przejdź do sklepu
Lierac Premium The Cure
Kuracja przeciwstarzeniowa 30 ml
Lierac Dioptiride Krem korygujący zmarszczki wokół oczu 10 ml przejdź do sklepu
Lierac Dioptiride
Krem korygujący zmarszczki wokół oczu 10 ml
Lierac Diopticerne Rozjaśniająca emulsja korygująca cienie pod oczami 15 ml przejdź do sklepu
Lierac Diopticerne
Rozjaśniająca emulsja korygująca cienie pod oczami 15 ml
Lierac Dioptifatigue Żel korygujący oznaki zmęczenia wokół oczu 15 ml przejdź do sklepu
Lierac Dioptifatigue
Żel korygujący oznaki zmęczenia wokół oczu 15 ml
Lierac Dioptipoche Żel korygujący obrzęki pod oczami 15 ml przejdź do sklepu
Lierac Dioptipoche
Żel korygujący obrzęki pod oczami 15 ml
Lierac Rosilogie Concentre Dwuetapowy koncentrat na dzień i noc 2x15 ml przejdź do sklepu
Lierac Rosilogie Concentre
Dwuetapowy koncentrat na dzień i noc 2x15 ml
Lierac Rosilogie Cream Regulujący krem przeciw zaczerwienieniom 40 ml przejdź do sklepu
Lierac Rosilogie Cream
Regulujący krem przeciw zaczerwienieniom 40 ml
Lierac Lumilogie Concentre Dwuetapowy koncentrat na dzień i noc 2x15 ml przejdź do sklepu
Lierac Lumilogie Concentre
Dwuetapowy koncentrat na dzień i noc 2x15 ml
Lierac Sebologie Stop Boutons Dwufazowy punktowy koncentrat - stop wypryskom 15 ml przejdź do sklepu
Lierac Sebologie Stop Boutons
Dwufazowy punktowy koncentrat - stop wypryskom 15 ml
Lierac Sebologie Double Concentre Dwuetapowy koncentrat na dzień i noc 2x15 ml przejdź do sklepu
Lierac Sebologie Double Concentre
Dwuetapowy koncentrat na dzień i noc 2x15 ml
Lierac Sebologie Micro Peeling Roztwór keratolityczny 100 ml przejdź do sklepu
Lierac Sebologie Micro Peeling
Roztwór keratolityczny 100 ml
Lierac Sebologie Gel Matujący żel regulujący wydzielanie sebum 40 ml przejdź do sklepu
Lierac Sebologie Gel
Matujący żel regulujący wydzielanie sebum 40 ml
Lierac Sebologie Mask Maska głęboko oczyszczająca 50 ml przejdź do sklepu
Lierac Sebologie Mask
Maska głęboko oczyszczająca 50 ml
Zobacz również
Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi
Nasz Instagram
Nasze konto obserwuje już 34600 osób. Dołącz do nas
Chcesz z nami zostać?
Chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami? Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach.
Dodatkowo po zapisie otrzymasz 20 zł na zakup w naszym sklepie z dermokosmetykami.
szukaj topestetic
Social Media
Obserwuj nas w mediach społecznościowych. Dowiesz się o nowych artykułach, konkursach i promocjach!
34K 1K
Natalia Krawczyk - Redaktor Współpraca Natalia Krawczyk
tel. 22 641 03 59 w.7
natalia.krawczyk@topestetic.pl