Dermaquest to ekskluzywna, amerykańska marka kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Założona została w 1999 roku w Północnej Kalifornii przez Sama Dhatt’a - światowej sławy chemika. To, co skierowało go ku założeniu własnej firmy kosmetycznej, to pragnienie stworzenie innowacyjnych, opartych o naukę kosmetyków, które zredefiniują profesjonalną kosmetykę. Było to możliwe dzięki połączeniu jego pasji do skóry, a także miłości do chemii. Dokonał wielu odkryć i przełomów w zakresie pracy nad pierwszą cząsteczką Retin-A, a także był pionierem w wykorzystaniu w kosmetykach roślinnych komórek macierzystych. Wszystkie jego odkrycia miały przełożenie na składy tworzonych kosmetyków, które dziś wszyscy kojarzą z najwyższą jakością i skutecznością działania.
Co wyróżnia markę Dermaquest?
Kiedy sięgnąć po kosmetyki Dermaquest?
Po kosmetyki marki Dermaquest warto sięgnąć, jeżeli poszukujemy intensywnego i skutecznego działania popartego nauką. Dzięki nim nie tylko skomponujemy wyjątkową pielęgnację codzienną, która zaspokoi bieżące potrzeby skóry, a także będzie działaniem profilaktycznym, ale przede wszystkim zyskamy skuteczne narzędzie do walki z takimi problemami, jak trądzik młodzieńczy, trądzik osób dorosłych, trądzik różowaty, przebarwienia, zmarszczki czy utrata jędrności. Dla każdego z tych problemów marka Dermaquest stworzyła dedykowaną linię.
Pure Peptide - również skierowana jest ku skórom dojrzałym, objętym zmarszczkami, suchością i zaburzonym owalem twarzy
C Infusion - wspiera skóry naczyniowe, a także przywraca cerze blask, zapewnia ochronę antyoksydacyjną, rozjaśnienie przebarwień i profilaktykę przeciwstarzeniową
Informujemy, że artykuł ten występuje w wersji limitowanej. Ilość dostępnych sztuk jest ograniczona.
Realizacja zamówienia na ten produkt uzależniona jest od dostępności produktu u dostawcy. Decyduje kolejność zamówień.
Składowa Dermaquest SunArmor SPF 50 Peptydowo-przeciwstarzeniowy krem z najwyższą ochroną mineralną występuje w zestawie SunArmor SPF 50 + Essential Moisturizer New + C Infusion Cleanser + Universal Cleansing Oil w zmienionej objętości.
Produkt sprzedawany pojedyńczo: 57 ml
Produkt znajdujacy sie w zestawie: 30 ml
Składowa Dermaquest Essential Moisturizer New Kojący krem nawilżająco-odżywczy występuje w zestawie SunArmor SPF 50 + Essential Moisturizer New + C Infusion Cleanser + Universal Cleansing Oil w zmienionej objętości.
Produkt sprzedawany pojedyńczo: 56,7 g
Produkt znajdujacy sie w zestawie: 30 g
Składowa Dermaquest C Infusion Cleanser Wzmacniający żel do mycia z kwasem alfa- liponowym i witaminą C występuje w zestawie SunArmor SPF 50 + Essential Moisturizer New + C Infusion Cleanser + Universal Cleansing Oil w zmienionej objętości.
Produkt sprzedawany pojedyńczo: 177 ml
Produkt znajdujacy sie w zestawie: 60 ml
Składowa Dermaquest Universal Cleansing Oil Olejek myjący do twarzy i oczu występuje w zestawie SunArmor SPF 50 + Essential Moisturizer New + C Infusion Cleanser + Universal Cleansing Oil w zmienionej objętości.
Produkt sprzedawany pojedyńczo: 177,4 ml
Produkt znajdujacy sie w zestawie: 60 ml
Produkt rekomendowany dla skór wrażliwych, podrażnionych z oznakami starzenia. Dzięki zawartości filtrów mineralnych zapewnia skórze maksymalną ochronę przed szkodliwością promieniowania UVB i UVA. Dodatkowo krem został wzbogacony w formułę Infra Guard, która jest połączeniem silnych przeciwutleniaczy zapewniających skórze ochronę przed negatywnym wpływem promieniowania IR, HEV oraz wymiatających wolne rodniki tlenowe.
Zawartość składników aktywnych zamkniętych w liposomach bardzo silnie regeneruje skórę, zapobiega uszkodzeniom DNA komórek skóry oraz wspiera system immunologiczny. Ponadto zawiera w swoim składzie witaminy B2, C i E co sprawia, iż wzmacnia naczynia krwionośne, niweluje podrażnienia i rumień. Wykazuje silne działanie antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe.
Peptydy biomimetyczne oraz komórki macierzyste z winogron zawarte w kremie zwiększają jędrność i sprężystość skóry oraz spłycają zmarszczki. SunArmor SPF 50 posiada przyjemną, otulającą konsystencję, może być stosowany pod makijaż.
Essential Moisturizer New Kojący krem nawilżająco-odżywczyWzbogacona formuła typu CICA oparta na technologii hydroksysomów zaprojektowana z myślą o skórze suchej, podrażnionej, uszkodzonej, z tendencją do nawracającego odwodnienia oraz objętej stanem zapalnym. Doskonale sprawdzi się także w pielęgnacji po zabiegach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.
Kosmetyk zawdzięcza swoje działanie regenerujące zawartości ekstraktu z wąkroty azjatyckiej, która znacząco przyspiesza gojenie i łagodzi stany zapalne. Dodatek kwasu hialuronowego i ekstraktu z liści aloesu podnosi poziom nawilżenia, a także niweluje podrażnienie i swędzenie.
Z kolei skwalan, fosfolipidy i kwas linolowy uzupełniają cement międzykomórkowy, zapobiegając odwodnieniu skóry. Krem posiada również właściwości przeciwstarzeniowe, a to wszystko za sprawą trzech form witaminy C działających synergicznie z Matrixylem™, polisacharydami drożdżowymi, ekstraktem z kiwi i antyoksydantami.
W efekcie procesy starzenia zostają opóźnione, a cera staje się gładsza i bardziej elastyczna. Idealnym dopełnieniem jest kompleks InfraGuard, który zabezpiecza skórę przed szkodliwym oddziaływaniem światła niebieskiego, promieniowania IR oraz wolnymi rodnikami. Krem Essential Moisturizer New w krótkim czasie przywraca skórze komfort, silnie nawilża i odżywia. Wzmacnia także barierę ochronną i działa przeciwzapalnie.
C Infusion Cleanser Wzmacniający żel do mycia z kwasem alfa- liponowym i witaminą CDermokosmetyk przeznaczony do oczyszczania skóry oraz usuwania resztek makijażu. Idealnie sprawdzi się w przypadku cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień oraz naczynkowej. Formuła produktu opiera się na bogatym w składniki aktywne żelu, który odświeża skórę nie pozostawiając zanieczyszczeń.
Żel C Infusion Cleanser wzmacnia funkcje naprawcze oraz regeneruje skórę po ekspozycji na słońcu. 1% lipidowa witamina C, kwas alfa liponowy oraz prowitamina B5 opóźniają procesy starzenia skóry, wzmacniają naczynka oraz łagodzą podrażnienia.
Universal Cleansing Oil Olejek myjący do twarzy i oczuOlejek myjący odpowiedni do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Produkt doskonale sprawdzi się jako pierwszy krok dwuetapowego oczyszczania. Olejek polecany jest szczególnie cerze bardzo wrażliwej, podrażnionej, atopowej i skłonnej do egzemy.
W składzie kosmetyku wykorzystany został emulgator, dzięki czemu wygodnie zmyjemy go za pomocą wody. Łagodna formuła delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę z nagromadzonych w ciągu dnia zanieczyszczeń, makijażu oraz pozostałości filtrów przeciwsłonecznych.
Dodatek 8 organicznych olejów roślinnych stanowi naturalne źródło kawasów omega 3, 6 i 9, a także witamin A, D, E i K, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie bariery hydrolipidowej, a także zapewniają działanie antyoksydacyjne. Ubichinon, czyli koenzym Q10 to składnik, który odgrywa kluczową rolę w produkcji energii komórkowej oraz zapewnia właściwości przeciwzmarszczkowe.
Witamina E zapewnia wyjątkowo silne działanie antyoksydacyjne, tym samym chroniąc skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników tlenowych. Wspomaga również procesy regeneracji oraz zapewnia prawidłowy poziom nawilżenia. Formułę produktu wieńczy ekstrakt z kwiatów jaśminu posiadający działanie antybakteryjne oraz przeciwzapalne, dzięki czemu koi podrażnioną skórę, niweluje stany zapalne i redukuje zaczerwienienia.
Po zastosowaniu Universal Cleansing Oil, skóra jest dokładnie oczyszczona, nawilżona i odżywiona.
ul. Grójecka 194/U12
02-390 Warszawa PL
zamowienia@dermoelite.pl
Aplikować codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy, a także zawsze 30 min przed bezpośrednią ekspozycją na słońce. Podczas przebywania na zewnątrz należy powtarzać tę czynność co 2-3 godziny.
Essential Moisturizer New Kojący krem nawilżająco-odżywczyKrem stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, delikatnie masując aż do całkowitego wchłonięcia.
C Infusion Cleanser Wzmacniający żel do mycia z kwasem alfa- liponowym i witaminą CStosować rano i wieczorem na wilgotną skórę twarzy, delikatnie masując, aż do momentu uzyskania piany. Spłukać obfitą ilością wody. W celu dokładnego demakijażu poprzedzić oczyszczanie użyciem Universal Cleansing Oil.
Universal Cleansing Oil Olejek myjący do twarzy i oczuOlejek aplikować na suchą skórę. Następnie produkt delikatnie rozprowadzić na skórze twarzy oraz na oczach. Po rozmasowaniu kosmetyku zmyć skórę za pomocą wody. Po usunięciu olejku przejść do kolejnego etapu oczyszczania.
Tlenek cynku [8.6%], ditlenek tytanu [6.5%], peptydy biomimetyczne: RonaCare® Cyclopeptide-5®, DermaxylTM, RiginTM, komórki macierzyste z winogron, proteiny, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, ektoina, witamina E, witamina C, ekstrakt z organicznych kiełków słonecznika, ekstrakt z garbników z peruwiańskiej rośliny Tara.
Essential Moisturizer New Kojący krem nawilżająco-odżywczyKwas hialuronowy w 3 rozmiarach [10%], ekstrakt z liści aloesu [10%], wąkrota azjatycka, 3 formy witaminy C, skwalan, ekstrakt z kiwi, ekstrakt z zielonej herbaty, kwas linolowy, Matrixyl™, InfraGuard (ekstrakt z organicznych kiełków słonecznika, ekstrakt z garbników z peruwiańskiej rośliny Tara).
C Infusion Cleanser Wzmacniający żel do mycia z kwasem alfa- liponowym i witaminą CProwitamina B5 [5%], Olejek z pomarańczy [1%], Kwas alfa-liponowy [1%], Lipofilowa witamina C: BV-OSC [1%].
Universal Cleansing Oil Olejek myjący do twarzy i oczuOlej ze słodkich migdałów, olej jojoba, olej z nasion rzeżuchy łąkowej, ubichinon, witamina E, ekstrakt z kwiatów jaśminu.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Opinia dla produktu Dermaquest C Infusion Cleanser Wzmacniający żel do mycia z kwasem alfa- liponowym i witaminą C 177 ml
Żel jest bardzo dobry, świetnie oczyszcza twarz, nie ściąga, ujednolica kolor skóry, jest wydajny. Nie wyczuwam jego zapachu. Wzorcowy produkt, godny polecenia.
Opinia dla produktu Dermaquest SunArmor SPF 50 Peptydowo-przeciwstarzeniowy krem z najwyższą ochroną mineralną 57 ml
Dzięki SunArmor SPF 50 nie muszę się tym martwić – to nie tylko krem przeciwsłoneczny, ale też pielęgnacja dla skóry, która potrzebuje czegoś więcej. Jego bogata, gęsta formuła sprawia, że od razu po aplikacji cera staje się miękka i wygładzona, a uczucie napięcia znika. To duży plus, bo często filtry przeciwsłoneczne zostawiają skórę suchą lub ściągniętą. Dodatkowo SunArmor ma w sobie składniki przeciwzmarszczkowe, co jest świetnym rozwiązaniem – nie muszę się zastanawiać, czy powinnam dodać coś jeszcze do pielęgnacji. A co do zmarszczek? Czas pokaże, ale na razie cenię sobie ten komfort i wielozadaniowość w jednej tubce!
Opinia dla produktu Dermaquest Essential Moisturizer New Kojący krem nawilżająco-odżywczy 56,7 g
Dla zmęczonej skóry, np.po zabiegach lub peelingach na pewno idealny. Ja stosuję i wieczorem (na serum olejowe) i rano pod krem z filtrem Sun Amor, na to podkład - dobry zestaw na zimę, na lato pewnie będę korzystała trochę rzadziej.
Opinia dla produktu Dermaquest Universal Cleansing Oil Olejek myjący do twarzy i oczu 177,4 ml
Olejek o delikatnym zapachu, i lejącej konsystencji. Bardzo dobrze zmywa makijaż, również tusz do rzęs, czy czerwoną szminkę.
Opinia dla produktu Dermaquest SunArmor SPF 50 Peptydowo-przeciwstarzeniowy krem z najwyższą ochroną mineralną 57 ml
Super krem, stosuję od kilku lat. Gwarantuje bardzo dobrą ochronę przed promieniami słonecznymi. Polecam również po zabiegach kosmetycznych.
Opinia dla produktu Dermaquest C Infusion Cleanser Wzmacniający żel do mycia z kwasem alfa- liponowym i witaminą C 177 ml
Uwielbiam nim myć buzię, jest doczyszczona i mocno odświeżona, pomaga normalizować moją cerę i ją rozświetlić, bardzo polecam.
Opinia dla produktu Dermaquest Essential Moisturizer New Kojący krem nawilżająco-odżywczy 56,7 g
Oceniam na podstawie próbki. Super krem. Bogaty. Odżywczy. Przynoszący skórze moc cudownego nawilżenia. A jednocześnie nie ciężki. Fajnie się wchłaniający. Cena wysoka, ale jakość doskonała.
Opinia dla produktu Dermaquest Universal Cleansing Oil Olejek myjący do twarzy i oczu 177,4 ml
Bardzo dobry olejek do mycia twarzy, jak każdy kosmetyk tej marki. Używam od dwóch lat i zamówię znów. :)
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Cena regularna, przedstawia łączna wartość produktów według cen pojedyńczych produktów, które są składowymi oferowanego zestawu.
Łaczna cena produktów poza zestawem: 541,53 zł
Przy zakupie zestawu oszczędzasz: 50,00 zł
Podana cena jest informacją o najniższej cenie produktu z ostatnich 30 dni
Najniższa cena: 492,00 zł
Zestaw jest dostępny w magazynie i gotowy do wysyłki! Zamów już dziś, a my zajmiemy się szybką realizacją Twojego zamówienia.
Zestaw opuści nasz magazyn w najbliższy Piątek. Ciesz się szybkim dostępem do swoich ulubionych produktów!
W naszym sklepie zapewniamy darmową wysyłkę niezależnie od wartości zamówienia, wybranej metody dostawy czy formy płatności. Dzięki temu zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe!
Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego kosmetologa poprzez:
Elastyczne zakupy dzięki odroczonym płatnościom do 30 dni z PayU Twisto! Wybierz opcję płatności PayU w koszyku i ciesz się możliwością zakupu teraz, a płatności dokonasz w dogodnym terminie.