Dermaquest - kosmetyki z retinoidami na start

26.09.2022 NATALIA DUTKIEWICZ 124 WYŚWIETLEŃ
Polub: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Subskrybuj: Mailing, YouTube, Podcast Spotify

Często dostajemy od Was pytania dotyczące rozpoczęcia stosowania retinolu w pielęgnacji. Podczas naszego wspólnego live z ekspertką marki Dermaquest Pauliną Śmiech-Mełgałw omówiliśmy temat wprowadzania do pielęgnacji tego efektywnie działającego składnika w zależności od typu oraz indywidualnych potrzeb skóry. Zapraszamy Was do wysłuchania naszej rozmowy!

Wpis z serii: Marka

Dermaquest

Marka Dermaquest oferuje w swoim portfolio produkty, które doskonale sprawdzą się na start. Ekspertka marki zauważa, że kluczowym aspektem w przypadku kosmetyku z retinolem jest wybór odpowiedniej formy stabilizowanych retinoidów, które przekształcają się w kwas retinowy, a także dopasowanie optymalnego stężenia.

LIVE - Dermaquest

  • Jakie produkty z retinolem Dermaquest wybrać na start?
  • Na jakie kosmetyki zwrócić uwagę, jeśli nie stosowaliśmy wcześniej produktów z retinolem?

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o kosmetykach i pielęgnacji, to pamiętajcie by odwiedzić Instagram topestetic.

Dermaquest C Infusion Serum Remodelujace serum z antyoksydantami, retinolem, lipofilowa witamina C [10%] i Synoxylem 30 ml

To doskonały produkt na rozpoczęcie przygody ze stosowaniem retinoidów. W jego składzie znajdziemy czysty retinol w połączeniu z bakuchiolem, lipofilową witaminą C oraz kwasem ferulowym. Sprawdzi się w pielęgnacji każdego typu skóry, nawet naczynkowej.

Dermaquest Retinaldehyde Renewal Cream Przeciwstarzeniowy krem do skóry naczynkowej, z rumieniem i trądzikiem różowatym 29,6 ml

W jego składzie znajdziemy retinal, który doskonale sprawdzi się w pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej, z tendencją do rumienia, objętej trądzikiem różowatym, na której powierzchni występują teleangiektazje. Ma pozytywny wpływ na unaczynienie skóry oraz reguluje pracę gruczołów łojowych, co jest bardzo istotne w przypadku pielęgnacji skóry dotkniętej trądzikiem różowatym.

Dermaquest Active Retinol Repair Serum Aktywne serum naprawcze z 4 formami retinoidów - 0,3% 15 ml

Kosmetyk zawiera aż 4 formy retinoidów: retinol, retinal, retinoinian retinylu i linoleinian retinylu. Dzięki ich zawartości wykazuje niezwykle wszechstronne działanie. Sprawdzi się doskonale w pielęgnacji skór dojrzałych, problematycznych, z występującymi bliznami i przebarwieniami.

Kosmetyk z retinolem musi być dostosowany do potrzeb skóry oraz jej rodzaju.

Jeśli nie jesteście pewni, który z nich wybrać, to zapraszamy Was do skorzystania z bezpłatnej porady kosmetologicznej dostępnej w naszym sklepie. Z naszymi specjalistami możecie skontaktować się mailowo, telefonicznie lub za pomocą dostępnego na stronie sklepu lub blogu czatu.

Który produkt z retinolem marki Dermaquest wzbudził Wasze największe zainteresowanie? Czy stosujecie w Waszej pielęgnacji produkty z retinolem? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod tym wpisem!

#bakuchiol #preparatynablizny #kobieta #kosmetykizretinolem #lojotok #kosmetykidocerynaczynkowej #kosmetykidopielegnacji #podraznienieuwrazliwienie #kosmetykinaprzebarwienia #resweratrol #serum #kosmetykidopielegnacjitwarzy #witaminaa #witaminac #kosmetykiprzeciwzmarszczkowe

Natalia Dutkiewicz

NataliaDutkiewicz

Komentarze
0 komentarzy
* Jeśli Twój komentarz stanowi opinię na temat wymienionych w artykule produktów, powinien być on wynikiem ich zastosowania.
Zobacz również
Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi
Produkty wymienione we wpisie
Poniżej znajduje się lista produktów z naszego sklepu, kliknij w produkt aby dowiedzieć się więcej
Nasz Instagram
Nasze konto obserwuje już 47331 osób. Dołącz do nas
Chcesz z nami zostać?
Chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami? Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach.
Dodatkowo po zapisie otrzymasz 20 zł na zakup w naszym sklepie z dermokosmetykami.
szukaj topestetic
Social Media
Obserwuj nas w mediach społecznościowych. Dowiesz się o nowych artykułach, konkursach i promocjach!
Natalia Dutkiewicz - Redaktor Współpraca
tel. 22 641 03 59 w.6
blog@topestetic.pl
ładowanie okienka