Colliq - źródło kolagenu

5 MARCA 2018 1458 WYŚWIETLEŃ

W poszukiwaniu preparatów zapewniających skórze młody wygląd łatwo zauważyć, że składnikiem chętnie wykorzystywanym w tym celu jest kolagen. Wśród składników o działaniu odmładzającym cieszy się on ogromną popularnością i pojawia się na rynku w różnych formach. Jest szczególnie ważnym elementem w pielęgnacji skóry suchej o czym pisaliśmy we wpisie: Skóra sucha. Bez względu na typ skóry, kolagen jest gwarantem jej jędrności i gładkości, więc warto zapobiegać jego niedoborom!

Kolagen


Kolagen to główne białko tkanki łącznej. Jego zadaniem jest łączenie ze sobą komórek skóry, kości i zębów, ścięgien, chrząstek, naczyń krwionośnych oraz rogówki oka. Niestety, z wiekiem naturalna produkcja kolagenu zwalnia, aż w końcu praktycznie całkowicie się zatrzymuje. Od 30 roku życia, co roku liczba włókien kolagenowych maleje. Czynnikami przyspieszającymi proces zahamowania produkcji kolagenu jest działanie promieniowania UV, palenie tytoniu oraz dieta bogata w cukier. Niestety, kolagen jest składnikiem, który trudno uzupełniać jedynie dietą. Produkty bogate w kolagen nie powinny być postawą codziennego żywienia, a zapotrzebowanie na ten składnik ciągle wzrasta. Warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości suplement diety, który pozwoli na uzupełnianie niedoborów kolagenu.

Colliq - źródło kolagenu

Filozofia COLLIQ


Przeanalizowanie efektów spowodowanych ubytkiem kolagenu w organizmie było przyczyną pojawienie się na rynku suplementów diety z tym składnikiem. Marka COLLIQ oferuje dwa produkty opierające się w 100% na naturalnym kolagenie! Nie bez przyczyny w suplementach COLLIQ kolagen został połączony z pozyskiwaną z aceroli witaminą C - dzięki niej produkcja i odbudowa włókien kolagenowych zachodzi szybciej. Produkty COLLIQ bogate są w 18 aminokwasów, w tym prolinę i glicynę, które są niezbędne do syntezy kolagenu. Stężenie tych aminokwasów jest do 20 razy większe niż w innych suplementach białkowych. Wszystkie produkty są w 100% naturalne i pozbawione sztucznych barwników i konserwantów.

COLLIQ Pure


Kości, stawy, więzadła, ścięgna… Każde z nich, aby pracować w odpowiedni sposób potrzebuje kolagenu. W celu wzmocnienia kości i stawów został stworzony COLLIQ Pure - 100% naturalny suplement z czystym kolagenem wzmocniony o zawartość witaminy C. Stosowanie suplementu diety z kolagenem skutkuje wzrostem sprężystości skóry oraz poprawą jej kolorytu. Co więcej, zauważalna jest również poprawa kondycji włosów i paznokci. Zbawienne działanie kolagenu widoczne jest nie tylko na skórze - wzmocnione zostają stawy, ścięgna i więzadła oraz utrzymana jest prawidłowa flora bakteryjna układu pokarmowego. Dzięki wysokiej dawce zawartej w COLLIQ Pure znakomicie wpływa on na kondycję całego organizmu oraz bardzo szybko uzupełnia braki kolagenu.

Colliq - źródło kolagenu

COLLIQ Beauty


Młoda skóra cieszy się świetną jędrnością oraz gładkością, właśnie ze względu na odpowiednią ilość kolagenu w skórze. Jeszcze zanim zacznie tracić jędrność i pojawią się na niej zmarszczki warto zainteresować się przyjmowaniem kolagenu! COLLIQ Beauty Skinax2 to w 100% czysty kolagen oraz formuła SKINAX2™. Poza zbawiennym dla skóry kolagenem w składzie znajdziemy ekstrakty z pestek francuskich winogron, ekstrakt z melona, cynk oraz naturalną witaminę C z aceroli i rokitnika, które razem tworzą opatentowaną formułę SKINAX2™. Efektem stosowania COLLIQ Beauty jest nie tylko gładka i napięta skóra, ale również zredukowane przebarwienia skóry oraz złagodzone zmiany występujące między innymi w przebiegu trądziku różowatego. Taka suplementacja jest ochroną skóry na lata, ze względu na bogactwo antyoksydantów spowalniających proces starzenia się skóry.

Colliq - źródło kolagenu

W każdym wieku warto zainteresować się suplementacją kolagenu. Ze względu na utrudniony dostęp do niego w pożywieniu, na rynku znajdziemy wiele suplementów diety. Poza dawką kolagenu należy wziąć pod uwagę zawartość innych składników, które wspomagają jego syntezę. Odpowiednia suplementacja kolagenu zapewnia skórze jędrność i zdrowy wygląd oraz jest niezbędna do utrzymania organizmu w prawidłowej kondycji. Nie pozostaje nic innego jak wybrać najlepszy kolagen!

Klaudia Dykta

KlaudiaDykta

Komentarze
0 komentarzy
Produkty wymienione we wpisie
Poniżej znajduje się lista produktów z naszego sklepu, kliknij w produkt aby dowiedzieć się więcej
Zobacz również
Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi
Tagi

#colliq #suplementy #suplement #pleckobieta #cienieworkipodoczami #fotostarzenie #przebarwienia #sinceobrzeki #suchosc #tradzikrozowaty #utratajedrnosci #zmarszczki #kolagen #witaminac

Nasz Instagram
Nasze konto obserwuje już 14044 osób. Dołącz do nas
Chcesz z nami zostać?
Chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami? Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach.
Dodatkowo po zapisie otrzymasz 20 zł na zakup w naszym sklepie z dermokosmetykami.
szukaj topestetic
Social Media
Obserwuj nas w mediach społecznościowych. Dowiesz się o nowych artykułach, konkursach i promocjach!
INSTAGRAM 14K YOUTUBE 349
Natalia Krawczyk - Redaktor Współpraca Natalia Krawczyk
tel. 22 641 03 59 w.7
natalia.krawczyk@topestetic.pl